nadirdoviz_logo.png
444 5 995
Fiyat ekranı  |  Hakkımızda  |  Politikalarımız  |  İletişim
İstanbul Jewelry Show Mart 2019 Değerlendirme

    Bu yıl 48.si düzenlenen İstanbul Jewelery Show Cnr Expo’da altın ve mücevher sektöründen birçok yerli ve yabancı firma ziyaretçileriyle buluştu. Nadir Metal Rafineri olarak verimli ve keyifli bir fuar geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Her yıl daha profesyonel bir katılım ve daha profesyonel bir ziyaretçi portföyüne ulaşan fuar bizim açımızdan gayet başarılı geçti. Nadir Metal Rafineri olarak portföyümüze yeni müşteriler katmak ve sektörümüzdeki firmalarla görüşebilmek amacıyla bu fuara katılıyoruz. Yabancı ve profesyonel ziyaretçilerin ağırlığı ciddi şekilde hissediliyordu.


Nadir Gold markası ile, eşine az rastlanır kalitede ve kuyum sektörünün ihtiyacına cevap verecek 0.05 gramdan başlayan sertifikalı külçe ve ziynet altınlarını üretiyoruz. Bunun yanında 0.05, 0.10, 0.25, 0.50, 1, 2.5, 5, 10, 20, 50, 100,250,500 ve 1000 gram aralığında, yatırım ve hediye amaçlı NadirGold külçe ve yuvarlak gram altınları üretmekteyiz. Sizlerinde bildiği gibi fuarlarımızda ziyaretçilerimizin karşısına farklı proje ve ürünlerle çıkmayı seviyoruz.

Bu yıl ki Ekim fuarında da , üzerinde Türkiye’nin bir çok çok tarihi yapısını görebileceğiniz özel olarak üretilen “Rölyef Coins” çalışmalarımızı fuar standımızda ziyaretçilerimizle buluşturduk ve ziyaretçilerimizin ilgisi bizi gururlandırdı.

Katıldığımız her fuar bize yeni deneyimler katıyor ve iş ortaklarımız ile buluşup paylaşımda bulunmamızı sağlıyor.
09.04.19
Haber listesi
İstanbul Jewelry Show Ekim 201..
Nadir Metal Rafineri ISO 500`d..
İstanbul Jewelry Show Mart 201..
İstanbul Jewelry Show Mart 201..
İstanbul Jewelry Show Ekim 201..
İstanbul Jewelry Show Ekim 201..
Türkiye’nin en büyük 500 firma..
Farkındayız, biz de NADİR Aile..
57 Kilo altından Galata Kulesi
Nadir Metal Rafineri 50.Yıl
sayfa [1] <<< >>>
nadir.doviz.app.store nadir.doviz.google.play
Ana sayfa  |  Fiyat ekranı  |  Hakkımızda  |  Politikalarımız  |  İletişim  |  Mobil site
Nadir Döviz ve Kıymetli Maden Ticareti Yetkili Müessese A.Ş.